Życzenia: Powstań z martwych – duchowo – i…

Idzie Wielkanoc – symbol odrodzenia, przezwyciężenia śmierci, zmartwychwstania. Dla chrześcijan oznacza to upamiętnienie Zmartwychwstania Jezusa Chrystusa. Dla wszystkich – jest symbolem odradzającego się z wiosną życia, jego świętości, niepojętości, nowego impulsu, budzącej się przyrody.

Czy zdajesz sobie sprawę, że Twoje życie jest świętością, sacrum, tajemnicą? Że jesteś niepowtarzalny? Że to od Ciebie zależy, jak pokierujesz swoim życiem? Że lepiej się cieszyć życiem niż się bać, bo strach paraliżuje? Że lepiej poważnie traktować, co się głosi? Oto propozycja kroków w tym kierunku:

“Aby mieć wiarygodność (…), musimy „czynić tak, jak mówimy ”. Nie można dokonać zmian bez bycia żywym przykładem tego, o czym się mówi i co proponuje innym.

Oznacza to, że jeśli ktoś jest świadomy i krytycznie odnosi się do szkód spowodowanych noszeniem maski Covid, to będzie odważne i dumnie chodził bez maski. Jeśli ktoś jest świadomy i krytycznie nastawiony do szkód spowodowanych przez zanieczyszczenie elektromagnetyczne, będzie używał tylko telefonu stacjonarnego. Jeśli ktoś jest świadomy i krytyczny wobec szkód spowodowanych przez masową indoktrynację za pośrednictwem telewizji, nie będzie miał telewizora. Jeśli ktoś jest świadomy i krytycznie nastawiony do szkód spowodowanych masową produkcją chemicznej żywności, będzie kupował żywność bezpośrednio od rolników a nie w supermarkecie. Jeśli ktoś jest świadomy i krytyczny wobec szkód wyrządzonych przez duże instytucje bankowe, będzie trzymał swoje oszczędności w bankach spółdzielczych i innych alternatywnych lokalnych sieciach. Jeśli ktoś jest świadomy i krytyczny wobec szkód wyrządzanych przez komercyjnych i państwowych dostawców energii elektrycznej, będzie korzystał z odnawialnych, małej skali źródeł energii.
Mając ambicje zastąpienia skorumpowanej instytucji politycznej – rządu – nieskorumpowaną formą zarządzania, nie można być hipokrytą. Trzeba być żywym przykładem tego, co proponuje się obywatelom swojego kraju – to co zmieni świat na lepsze.

Pozytywna zmiana na zewnątrz jest efektem wcześniejszego dokonania pozytywnej zmiany wewnątrz. To stawia wymiar duchowy w samym centrum przemiany materialnej.
(cytat z  http://renesans21.pl/julian/artykuly-julian/my-wolni-ludzie-budujemy-nowe-spoleczenstwo-ktore-spali-plandemie-2/ )

Tego Ci na Święta Wielkiej Nocy życzymy – odrodzenia duchowego, moralnego, zdrowotnego, świadomościowego! Niech dobra Moc będzie z Tobą!

Polska Jutra

Dodaj komentarz