Zaszczepieni roznoszą wirusy – i to jak! Badania.

W pełni zaszczepieni pracownicy służby zdrowia
przenoszą 251 razy więcej wirusów i stanowią
zagrożenie dla nieszczepionych pacjentów i współpracowników

27 sierpnia, 2021 – Szczepionki

Artykuł prestiżowej Grupy Badań Klinicznych Uniwersytetu Oksfordzkiego opublikowany 10 sierpnia w The Lancet wykazał, że osoby zaszczepione są nosicielami 251 razy więcej wirusów SARS-CoV-2 niż osoby nieszczepione.

Przełomowy dokument opublikowany 10 sierpnia w The Lancet przez prestiżową Grupę Badań Klinicznych Uniwersytetu Oksfordzkiego zawiera alarmujące wnioski, które są druzgocące dla wprowadzenia szczepionki przeciw COVID.

Badanie wykazało, że osoby zaszczepione są nosicielami w nozdrzach 251 razy więcej wirusów COVID-19 w porównaniu z osobami nieszczepionymi.

Szczepionka, łagodząc objawy zakażenia, pozwala osobom zaszczepionym na przenoszenie niezwykle wysokich ładunków wirusa bez wywoływania choroby, co może przekształcić je w bezobjawowych super-roznosicieli. 

Zjawisko to może być źródłem szokujących skoków zachorowań poszczepiennych w silnie zaszczepionych populacjach na całym świecie.

Autorzy artykułu, Nguyen Van Vinh Chau i jego współpracownicy, wykazali powszechne niepowodzenie szczepionki i transmisji w ściśle kontrolowanych warunkach w zamknięciu szpitala w Ho Chi Minh City w Wietnamie.

Naukowcy zbadali pracowników służby zdrowia, którzy nie mogli opuścić szpitala przez dwa tygodnie. Dane wykazały, że w pełni zaszczepieni pracownicy – ​​około dwa miesiące po wstrzyknięciu szczepionki Oxford/AstraZeneca COVID-19 (AZD1222) – nabyli, przenieśli i prawdopodobnie przekazali wariant Delta innym zaszczepionym medykom. 

Prawie na pewno przekazali oni zakażenie wirusem Delta także osobom podatnym i nieszczepionym, w tym swoim pacjentom. Sekwencjonowanie szczepów potwierdziło, że pracownicy przekazywali sobie nawzajem SARS-CoV-2.

Jest to zgodne z obserwacjami poczynionymi w USA przez Farinholta i jego współpracowników oraz zgodne z  komentarzami dyrektora Centrum Kontroli i Prewencji Chorób przyznających, że szczepionki przeciw COVID-19 nie powstrzymały rozprzestrzeniania się wirusa SARS-CoV-2.

11 lutego Światowa Organizacja Zdrowia podała skuteczność szczepionki AZD1222 na poziomie 63,09% przeciwko rozwojowi objawowego zakażenia SARS-CoV-2. Wnioski z artykułu Nguyen Van Vinh Chau potwierdzają ostrzeżenia czołowych ekspertów medycznych, że częściowa, niesterylizująca odporność z trzech notorycznie „nieszczelnych” szczepionek przeciw COVID-19 pozwala na przenoszenie 251 razy większej liczby wirusów SARS-CoV-2 w porównaniu z próbkami z ery przed szczepieniem w 2020 roku. 

Tak więc mamy kluczowy element układanki wyjaśniający, dlaczego epidemia w Delcie jest tak groźna – w pełni zaszczepieni uczestniczą jako pacjenci z COVID-19 i działają jako potężni super-roznosiciele infekcji w stylu “Tyfusowej Mary”.

Zaszczepione osoby powodują eksplozje skoncentrowanych wirusów w swoich społecznościach i napędzają nowe fale COVID. Zaszczepieni pracownicy służby zdrowia prawie na pewno zarażają swoich współpracowników i pacjentów, powodując straszliwe skutki uboczne.

Kontynuacja szczepień tylko pogorszy ten problem, szczególnie wśród lekarzy pierwszego kontaktu i pielęgniarek, którzy opiekują się pacjentami wymagającymi szczególnej troski.

Systemy opieki zdrowotnej powinny natychmiast zrezygnować z mandatów szczepień, dokonać oceny pracowników z COVID-19, którzy odzyskali zdrowie i są silnie uodpornieni na Delta i rozważyć konsekwencje tego, że ich obecni zaszczepieni pracownicy opieki zdrowotnej stanowią potencjalne zagrożenie dla pacjentów z grupy wysokiego ryzyka i współpracowników.

Polecam również artykuł: “COVID-19 – zapobieganie i przywracanie zdrowia na podstawie badań naukowych.”

 

Źródło: https://www.greenmedinfo.com/blog/study-fully-vaccinated-healthcare-workers-carry-251-times-viral-load-pose-threat-

Za: http://medycyna-komorkowa.com/w-pelni-zaszczepieni-pracownicy-sluzby-zdrowia-przenosza-251-razy-wiecej-wirusow-i-stanowia-zagrozenie-dla-nieszczepionych-pacjentow-i-wspolpracownikow-335/

Dodaj komentarz