NIE dla SEGREGACJI I DYSKRYMINACJI !!! Nie APARTHEIDOWI !!!

Zamieszczamy odezwę Zespołu Stopsegregacji.pl:

Mówimy stanowcze „NIE” dzieleniu obywateli na lepszych i gorszych!

Szanowni Państwo, na tę wiadomość czekali wszyscy uczestnicy akcji „Stop segregacji”!

Dziennikarze RMF FM poinformowali właśnie, że polski rząd wstrzymuje się z decyzjami o przyznaniu zaszczepionym przeciwko Covid-19 specjalnych przywilejów, czyli de facto z decyzją o wprowadzeniu tzw. „paszportów szczepionkowych”.

Redakcja ustaliła, że premier Mateusz Morawiecki i jego ministrowie po prostu wystraszyli się rosnącej presji społecznej i chcą uniknąć oskarżeń o nierówne traktowanie zaszczepionych i niezaszczepionych czy wręcz o segregowanie ludzi.

Nie bądźmy fałszywie skromni, olbrzymia w tym zasługa wszystkich uczestników kampanii „Stop Segregacji”, którzy podpisali naszą petycję, a także tych, którzy dodatkowo zdecydowali się wesprzeć jej promocję.

Jak Pan widzi, ta inicjatywa to kolejny dowód na to, że dzięki zaangażowaniu tysięcy naszych Przyjaciół możemy przeprowadzać niezwykle szybkie i skuteczne kampanie, a co za tym idzie wywierać na rządzących naszym krajem odpowiednią presję.

Wstrzymanie decyzji o wprowadzeniu tzw. „paszportów szczepionkowych” w żadnym wypadku nie może jednak uśpić naszej czujności…

To, że rząd wystraszył się presji społecznej, wcale nie oznacza, że gdy ucichnie medialna wrzawa, to politycy nie powrócą do tego skandalicznego pomysłu i wzorem innych krajów nie będą chcieli wprowadzić takich paszportów.

Dlatego też w najbliższych dniach nie zamierzamy wyłącznie przyglądać się temu, jakie nastroje panują w sejmie, ale chcemy jeszcze głośniej wyrazić swój sprzeciw, aby tego typu dyskryminujące plany nigdy nie doczekały się realizacji, dlatego…

  • Wszystkich tych, którzy jeszcze nie podpisali tej petycji, gorąco zachęcamy do kliknięcia w ten link i wyrażenia swojego sprzeciwu wobec wprowadzenia tzw. „paszportów szczepionkowych”.
  • Cały czas prowadzimy również zbiórkę środków na nagłośnienie naszej kampanii. Licznik na stronie przekroczył już 32 tysiące podpisów, jednak nas to nie zadowala. Wkrótce może być ich dwa razy więcej, a nawet 100 tysięcy! Proszę sobie tylko wyobrazić nietęgie miny polityków, którzy spotkają się z tak olbrzymim oporem… Aby było to możliwe, apelujemy o kliknięcie w ten link i wsparcie tej akcji dowolną kwotą.

Gorąco zachęcamy do aktywnego uczestnictwa w kampanii „Stop Segregacji”. Każda przekazana na ten cel złotówka pozwala nam podejmować dodatkowe działania, zapobiegające wprowadzeniu takich paszportów.

Pamiętajmy, że prawa i wolności obywatelskie to nie są żadne specjalne przywileje. Należą się każdemu z nas, niezależnie od stanu zdrowia, wieku czy poglądów.

Z pozdrowieniami, Zespół Stopsegregacji.pl

Od nas:

POLSKA TRADYCJA WOLNOŚCI I TOLERANCJI JEST ŻELAZNĄ ZASADĄ,
KTÓREJ NIE DAMY ŁAMAĆ ŻADNEMU RZĄDOWI I ŻADNYM LOBBYSTOM.
WARA OD NASZEJ WOLNEJ WOLI!
PRECZ Z PRZYMUSEM SZCZEPIONKOWYM I DOŚWIADCZENIAMI A LA MENGELE !!!
CZAS POWSTAĆ I POWIEDZIEĆ: DOŚĆ !!!
IDZIE WIELKA FALA, KTÓRA ZMIECIE SŁUGUSÓW CIEMNEJ STRONY !!!
DRŻYJCIE !!!

Dodaj komentarz