Genialna i skuteczna metoda na wirusa!

Jak pozbyć się wirusa i strachu? Oto, jak donoszą mądrzy górale, jest na to prosty, tani, szybki sposób. Skuteczność niemal stuprocentowa, choć u niektórych dopiero po pewnym czasie (terapia działa szybciej lub wolniej w zależności od stopnia zainfekowania). Ma ona też inne pozytywne działania uboczne, takie jak klarowniejszy umysł, ustąpienie rozmaitych bólów i strachów, więcej sił witalnych, a także lepszy nastrój. Jaka to metoda? Nie uwierzycie.

Oto ona: wyłączenie na stałe telewizora lub pozbycie się go + witaminy. Spróbujcie! Będziecie mieli więcej czasu, poczucie wyzwolenia, zaczniecie dostrzegać inne aspekty życia, cieszyć się przyrodą, słyszeć sygnały swojego organizmu. Oczywiście nie wolno korzystać z substytutów telewizji takich jak radio czy gazety!

Aby zobaczyć efekty, trzeba metodę stosować tym dłużej, im dłużej było się poddanym toksycznemu wpływowi telewizora – to jest oczywiste. Ne wolno także zapominać o normalnych zasadach higieny i ostrożności, takich jak mycie rąk, picie sprawdzonych napojów, zapobiegnie zmarznięciu, zażywanie witamin i zdrowe odżywianie się.

Życzę zdrowia i wolności!

A niniejszy tekst nie jest ani ofertą, ani poradą lekarską, ani ogłoszeniem wyników badań, ani obietnicą, lecz tylko luźną propozycją, a za swoje zdrowie każdy odpowiada sam.

Dodaj komentarz