DEKLARACJA WŁADZY (dla WSZYSTKICH) KANADYJCZYKÓW

Dotarła do nas poniższa deklaracja. Jest to kolejne świadectwo tego, że ludzkość się budzi, że świadomość wśród narodów jest coraz większa. Kamyczek rzucony na ocean światowy wywołuje kręgi fal, które rozchodzą się coraz dalej. Najpierw ogłupianie genderyzmem, potem kowidoza i zastraszanie, teraz wojna w Europie. Coś się dzieje, coś, co musimy jako ludzkość zablokować i rozliczyć winnych. Tyle energii idzie na marne, na ruchy pozorowane, na niszczenie i zabijanie ludzi – a przecież mogłaby być wykorzystana pozytywnie, dla rozwoju, badań naukowych, zdrowia, upiększania świata. Oto deklaracja:

Kanadyjski festiwal „karnawału” życia na „kredyt” nieuchronnie zbliżył się do ściany „zamaskowanego” Panteonu i końca przyjemności nie tylko sportowych, ale przede wszystkim oddychania świeżym powietrzem w Kraju Klonowego Liścia jakim jest Nasza Ojczyzna w tysiącu jezior wtopiona w tragicznie uplecioną przez konspiratorów „Pajęczyną” Nowego Porządku Światowego do którego Nas, Kanadyjczyków światowi „iluzjoniści” lichwiarskiego kartelu finansowo-zadłużeniowego swoim politycznym janczarom z Ottawy do piekła obozów koncentracyjnych FEMA wciągają w Majestacie Królewskiego przyzwolenia.

Widmo niewolniczego Babilonu na Platformie Nowego Porządku „Covido-Światowego” w majestacie funkcyjnego Rządu i Parlamentu w Ottawie, który z pełną świadomością i premedytacją zaniedbał fakt powołania go przez Wyborców do wykonywania Misji dbania o Nasze Dobro Narodowe stał się jedynie autorem zbankrutowanych przedsiębiorstw produkcyjnych, firm przewozowych, warsztatów usługowych i chaosu Narodowego na całym Terytorium Kanady oddając Nas Wszystkich pod jurysdykcję niewolniczego zadłużenia syndykatowi finansowemu w obrazie policyjnie upadającego Imperium Rzymu.

Skoro zostały Nasze Ręce i Nasza Własność podstępnie opodatkowane, a Nasze uzyskiwane środki finansowe oprocentowane przez lichwiarskich tyranów, to podejmujemy z własnej Świadomej Woli Decyzję Powołania Naszego Rządu Narodowego, którego Fundamentem Będzie Prawo Naturalne i Prawo Człowieka do godziwego niepodatkowego i nieoprocentowanego Życia Społecznego do którego Stwórca Nas wszystkich powołał w Ziemskim Konwoju Wolności, bowiem dzisiejsza droga bezprawia którą Nam narzucono stała się pełną niegodziwości i zepsucia moralnego prowadząca Nas Wszystkich ku Potępieniu przez przyszłe Pokolenia, ale przede Wszystkim ku Wiecznemu zatraceniu, a na taki Dzień Sądu My i Nasze ludzkie Sumienia nie wyrażają Zgody z utratą człowieczeństwa i traktowania Nas jako bydło na potrzeby korporacyjnych ludzkich zasobów roboczo-podatkowych…

I w związku z powyższym powoływany przez Nas Narodowy Rząd niezwłocznie DOKONA Odpowiedzialnie i w pełni Świadomie konstruktywnych zmian do:

1 – Zlikwidowania z przestrzeni Społecznej Wszystkie spekulacyjne struktury finansowo-kredytowe destrukcyjnie wpływające na Nasze życie Społeczne na terenie Całej Kanady.

2 – Eliminacji wszelkich urządzeń inwigilacyjnych w elektronicznej Kontroli Publicznej jak i w prywatnej telekomunikacji Społecznej.

3 – Zlikwidowanie wszelkiego oprocentowania od zadłużeń finansowych nałożonych na wszystkie instytucje i na wszystkie służby publiczne Służące Każdemu legalnie zamieszkującemu Ziemię Kanadyjską…

4 – Wprowadzania przez Mennicę do cyrkulacji banknotów i monet bez oprocentowania jak i bez opodatkowania poprzez zarządzający Rząd Kanady dla Kanadyjczyków jako Suwerennej waluty będącej własnością Wszystkich Kanadyjskich producentów dóbr i usług w granicach Państwa.

5 – Rozpisanie oddolnie wyborów bezpośrednich na poszczególne Grupy społeczne, jak m.in., lekarze wybierają spośród siebie najlepszego i godnego zaufania, strażacy, policjanci, wojskowi, Rolnicy itd., itd., w sposób świadomy w formie hierarchii jawnej i bezpośredniej.

6 – Całkowity Zakaz uprawiania LICHWY w formie oprocentowanego kreowania kredytowego zniewolenia finansowego i fikcyjnego zadłużania Kanadyjczyków na terenie Całej Kanady

7 – Całkowity ZAKAZ wszelkiej modyfikacji genetycznych (GMO) jak i używania wszelkich środków chemiczno-biologicznych, ani eksperymentalnych preparatów w produkcji i dystrybucji żywności jak i leków na terenie całej Kanady.

8 – Obowiązek posiadania broni palnej dla Wszystkich świadomych Kanadyjczyków (posiadających uprawnienia) do prowadzenia pojazdów jak i oddawania legalnie jawnego Głosu Wyborczego czyniąc ich Odpowiedzialnych za własną Rodzinę i Ojczyznę.

9 – Eliminacji wpływów politycznych, lobby finansowych i religijno-indoktrynacyjnych na Narodowy System Edukacji na wszystkich poziomach opartym na Prawie Naturalnym na terenie Całej Kanady.

10 – Całkowita likwidacja nałożonych rocznych podatków na wszystkie nieruchomości Kanadyjczyków, jak i Likwidacja wszystkich podatków nałożonych na Kanadyjskich Producentów i Usługodawców na Terenie Całej Kanady.

11 – Weryfikacja Prokuratora Generalnego na Wszystkie zbudowane przez Kanadyjczyków nieruchomości użyteczności publicznej przejętych w sposób prywatyzacyjno-mafijny przez lichwiarski syndykat finansowy na terenie Kanady i poza Kanadą…

12 – Na Każdym Członkiem Rządu – Zarządzania – ciążyć będzie kara 25 lat pozbawienia wolności i całkowity przepadek Mienia materialnego Jego (Jej) i całej Jego (Jej) Rodziny na wypadek korupcji, defraudacji, oszustwa i złamania Prawa Naturalnie Stanowionego w Fundamencie godnego funkcjonowania każdego Człowieka.

Jeżeli wyżej wymienione Prerogatywy Polityczne jak i Społeczne nie zostaną lub nie będą mogły być wypełnione przez obecnie okupacyjny Rząd Kanady i Parlament, to Nasz Tymczasowy Rząd Narodowy przez Nas powołany JEST gotowy i zdolny do bezkompromisowego ich wykonania w czasie nie przekraczającym 90 dni od chwili objęcia Władzy, która NIGDY nie będzie ustalała „licencji” komukolwiek na życie –Rodzinne, Społeczne czy Narodowe…

 

Źródło: http://www.forum.michalkiewicz.pl/viewtopic.php?p=390145&sid=8e875214b8134feaacccea085df8a55f#p390145

Dodaj komentarz