Bądź, Polaku, mądry przed szkodą!!! Uwaga na Niemcy!!!

Wojna. Rosja łamie wszelkie umowy, zasady i normy cywilizowanego świata. Sytuacja napięcia wojennego wystawia rządy, koncerny i ludzi na próbę. I jak ta próba wychodzi?

Po raz kolejny widzimy, że barbarzyńcy mają w d…ie innych, czytaj: Niemcy mają gdzieś swoich sąsiadów. Nie ma solidarności “unijnej”, nie ma jednego frontu państw nominalnie będących członkami NATO. Niemcy realizują, jak zawsze, swoje egoistyczne interesy kosztem innych państw. Będą dalej kupować gaz i ropę od Rosjan, codziennie płacąc kilkaset milionów euro Putinowi.

Czy to jest głupota, czy to skurwysyństwo, czy cynizm, nie ma znaczenia. Niemcy to zdrajcy w szeregach Unii Europejskiej, to egoistyczni współwinowajcy polityki Putina i mordowania niewinnych Ukraińców. Niemcy wbili nóż w plecy Ukrainie. Ich chorobliwa chęć dominacji i wykorzystywania innych (kolonializm, podboje, roboty przymusowe, niewolnictwo milionów ludzi podczas niemieckiej okupacji hitlerowskiej) jest psychopatyczna. To naród (naród, nie rząd!!!) o przetrąconym kręgosłupie historycznym, ogłupiały, nie wyleczony z ideologii herrenvolku (rasy panów), labilny psychicznie, łatwy do zmanipulowania.

To kraj, w którym nie ma wolności słowa do dziś, kraj, w którym jest wypierana prawda historyczna, a propaganda (w tym tzw. polityka historyczna) próbuje zrzucić winę za II wojnę światową na enigmatycznych nazistów, partyzantów z AK, na Polaków itd.

Niemcy, Holendrzy, Francuzi i inni mają nieczyste sumienie od II wojny światowej, bo na wyścigi wydawali swoich współobywateli “niepoprawnego” pochodzenia na śmierć oraz służyli w hitlerowskich oddziałach SS. Strzeż się, Polaku, Niemców, Holendrów i Francuzów – w biznesie, w polityce i dyplomacji. Zresztą dziś widać, jaką postawę mają rządy i korporacje z tych krajów.

Niemcy planowali zawładnięcie rynkiem energetycznym w Europie, by na spółę z Rosjanami dyktować ceny i warunki, a nieposłusznych karać niedoborami gazu. Chcieli całkowicie szantażować energetycznie Ukrainę, by ją podbić gospodarczo. Atakowali Polskę w perfidny sposób, poprzez Brukselę i unijnych piesków. Mamili Amerykanów, wygłaszali piękne pustosłowia o “braniu odpowiedzialności za Europę”. Do kroćset, weźcie, Niemcy, odpowiedzialność za II wojnę światową i wypłaćcie reparacje, za zdradę oraz łamanie unijnej solidarności energetycznej i politycznej. Zapłaćcie za wojnę na Ukrainie. Na  Niemcy trzeba by nałożyć sankcje.

Teraz plan Niemców się wywrócił. Marzę o tym, by poczuli zimno w domach, brak gazu w kuchenkach i zrozumieli, jak łajdacko i głupio się zachowywali. Nie, nie życzę nikomu śmierci z zimna, ale powinni odczuć na własnej skórze swoje własne draństwo.

Jednak najważniejsze jest co innego: lekcja dla nas, aby Niemcom nie ufać, nie dać się uśpić, nie dopuścić do sytuacji, w której mogliby nas szantażować gospodarczo, energetycznie czy jakkolwiek inaczej. Z Niemcami trzeba twardo, konkretnie, bez owijania w bawełnę. Churchill i inni mieli rację, gdy mówili, że Niemców trzeba trzymać na krótkiej smyczy, bo co kilkadziesiąt lat szajba im odbija i znowu demonstrują swoje psychopatyczne ciągoty do dominacji nad innymi.

To w końcu nic dziwnego – są potomkami starożytnych barbarzyńców, tradycji ciągłych wojen, najeżdżania i podbijania, reprezentują cywilizację bizantyńską (w przeciwieństwie do naszej, łacińskiej – patrz klasyfikacja cywilizacji Konecznego), w której władza i “prawo” jest nad etyką (stąd “tylko wykonywałem rozkazy” niemieckich morderców Hitlera), tradycję tzw. idealizmu niemieckiego, który doprowadził do absolutyzacji państwa za Bismarcka i do przemienienia tegoż państwa w bezduszną maszynę urzędniczo-wojenną, do fetyszyzacji siły (Nietzsche, Wagner itp.), do chorej idei “nadludzi” i rasizmu niemieckiego.

Na Niemców trzeba uważać! Niestety, zachodnie miękiszony francuskie, hiszpańskie i inne są naiwne, głupiutkie, zbyt wygodne, by coś z tym zrobić. Ale my to zrobimy, bo my wiemy, o co tu chodzi. Parafrazując Ernesta Brylla (wiersz “Kantyczka/ Idzie ten chłopiec”),

I nie ma czego się nad Niemcem smucić,
Trzeba go piąchą do życia obudzić –
I ja to zrobię, I wy to zrobicie,
Poudzielamy tym Niemcom nauki.
Będzie to celne I dokładne bicie,
Jakbyśmy w zęby ich historię tłukli.

Dodaj komentarz