A jednak nieprawda??? Skandal!!!

Julian Rose przesłał kolejną informację – SZOK! Oto ona:

Według Ministerstwa Cyfryzacji (11.06.2019) Premier Mateusz Morawiecki nie podpisał Apelu o zatrzymanie 5G na Ziemi i w przestrzeni kosmicznej(*).
To pokazuje, że Premier jest gotowy sprzedać wolność Polski, zdrowie wyborców i przyszłych pokoleń dla dobra korporacyjnych interesów. Faktem jest, że wszystkie decyzje na temat 5G są podejmowane bez jakichkolwiek prawdziwych konsultacji społecznych.

W tym tygodniu w sejmie Rząd Premiera Mateusza Morawieckiego zaprezentuje nową megaustawę, którą zmieni obecnie obowiązujące przepisy dotyczące dopuszczonych poziomów promieniowania elektromagnetycznego w taki sposób, aby umożliwić wzrost dopuszczalnych norm 10 do 100 razy. Wszystko po to, by umożliwić branży telekomunikacyjnej zainstalowanie dziesiątków tysięcy przekaźników 5G w całym kraju.

Jeżeli ta ustawa zostanie uchwalona, Premier oraz posłowie PiS umożliwią wprowadzenie w Polsce zupełnie nieprzebadanej technologii, która zdaniem tysięcy naukowców i lekarzy z całego świata jest określana jako bezpośrednie zagrożenie dla zdrowia ludzi, zwierząt, owadów i roślin.

Polski Rząd zdaje się zupełnie ignorować te ostrzeżenia. Nic nie robi sobie również z zasady ostrożności, według której wszystko, co może być potencjalnie szkodliwe, nie może być wdrożone na szeroką skalę bez przeprowadzenia niezależnych badań nad bezpieczeństwem.

Świadomość zagrożeń związanych z technologią 5G gwałtownie rośnie. W wielu częściach Polski miały miejsce protesty, których uczestnicy są oburzeni, iż zmusza się ich do zaakceptowania tej wielce kontrowersyjnej technologii. Niektórzy z protestujących na chwilę zawiesili działania, mając nadzieję, że Premier Morawiecki pokazał ludzką twarz. Skoro jednak informacja o tym, że Premier podpisał Apel o zatrzymanie 5G, została zdementowana, opór będzie rósł, w efekcie czego PiS, który nie zwraca uwagi na głos ludzi, dostanie czerwoną kartkę.

Komisja Sterująca w imieniu Koalicji Polska Wolna od 5G
KONTAKT:  Anna Mika, anna.mika75@gmail.com

Koalicja Polska Wolna od 5G została założona, aby edukować społeczeństwo w zakresie zagrożeń związanych z siecią 5G oraz wpływu pól elektromagnetycznych, w tym transmisji 5G, na zdrowie ludzi i środowisko, oraz by powstrzymać wdrożenie tej nieprzebadanej technologii, której wprowadzenie będzie skutkować drastycznym wzrostem przymusowej ekspozycji nas wszystkich na szkodliwe promieniowanie. Zapraszamy do współpracy http://stop5g.com.pl/

(*) https://www.5gspaceappeal.org/